UNIKÁTNÁ METÓDA ZMRAZENIA HEMOROIDOV

potvrdena 95% účinnosť!

Určené pre domáce použitie

ANUREX Double Effect - NOVÝ OBJAV! → viac o objave

Loading...

Otázky a odpovede

Čo je to Anurex ?

Anurex je celosvetovo patentovaná zdravotnícka pomôcka, ktorá bola vyvinutá v USA a je určená na liečbu všetkých stupňov hemoroidov.

Anurex je plastový anatomický aplikátor veľký približne ako ľudský malíček, ktorý sa po dôkladnom zmrazení v domácej mrazničke zasúva dovnútra ritného otvoru, priamo na poškodené hemoroidálne tkanivo.

Jedná sa o jednoduchý a pritom veľmi účinný spôsob úľavy od bolesti, svrbenia, pálenia, krvácania a tiež od vyklenutého hemoroidálneho tkaniva.

Je používanie Anurexu bezpečné?

Z lekárskeho hľadiska sa jedná o úplne bezpečnú liečbu, ktorá nevykazuje žiadne nežiaduce účinky. Anurex je hypoalergénny, a preto ho môžu používať aj tehotné ženy, alergici a tiež osoby v staršom veku.

Kde sa má Anurex používať?

Aplikácia je veľmi jednoduchá, a preto sa Anurex používa svojpomocne v diskrétnom domácom prostredí.

Ako aplikátor Anurex funguje?

Funkcia aplikátora spočíva vo využití mrazu, čo sa odborne nazýva “kryoterapia hemoroidov”. Zjednodušene povedané sa hemoroidy pomocou tohto aplikátora zmrazia, a to priamo vnútri ritného otvoru. Pôsobením mrazu dochádza k rekuperácii štruktúr hemoroidov, a to vedie k úplnému zahojeniu postihnutého tkaniva.

Z čoho je aplikátor Anurex vyrobený?

Anurex je vyrobený z vysoko kvalitného plastu používaného pre medicínske účely a je vyplnený špeciálnou, vedecky formulovanou látkou, ktorá veľmi pomaly uvoľňuje chlad a môže byť opakovane zmrazovaná a rozmrazovaná.

Ako sa Anurex pred použitím zmrazuje?

Aplikátor Anurex sa najprv uzatvorí do ochranného hygienického obalu, ktorý je súčasťou balenia, a následne sa vloží do domácej mrazničky. V mrazničke sa ponechá minimálne 2 hodiny, aby sa obsah aplikátora dostatočne zamrazil. Po vybratí z mrazničky je pripravený k okamžitej aplikácii.

Ako sa aplikátor zavádza do konečníka?

Po vybraní aplikátora z mrazničky sa na neho nanesie lubrikačný gél, ktorý je súčasťou balenia, a následne sa jemne zavedie do ritného otvoru, priamo na postihnuté miesto.

Jednotlivá aplikácia trvá cca 8-10 minút a úľava sa dostavuje skoro okamžite! Použitie je veľmi jednoduché, podobne ako keď si doma meriate teplotu.

Ako často je treba Anurex aplikovať?

V prípade, že dochádza k intenzívnym ťažkostiam ako bolesť, opuchy, pálenie alebo krvácanie, je nutné Anurex aplikovať pokiaľ možno čo najčastejšie (2-5 krát denne). Po odznení akútnych ťažkostí je dobré Anurex používať preventívne, ešte aspoň niekoľkokrát týždenne.

Je možné prípravkom Anurex liečiť aj vonkajšie hemoroidy?

Áno, pomocou Anurexu je možné liečiť ako hemoroidy vnútorné, tak aj hemoroidy vonkajšie, ktoré sú vyklenuté mimo ritný otvor.

Po ako dlhom čase užívania môžem vidieť prvé výsledky?

Zvyčajne je prvé výsledky možné vidieť už po prvej aplikácii. K zásadnému zlepšeniu by však malo dôjsť po 10 až 14 dňoch liečby. Pre dosiahnutie vyššej efektivity a rýchlejších výsledkov sa odporúča používať Anurex 2-5 krát denne a pri vážnejších ťažkostiach aplikovať aj dva výrobky Anurex okamžite jeden po druhom. To znamená 2 krát 8-10 minút.

Ako dlho pred aplikáciou musí byť aplikátor v mrazničke?

Aplikátor by mal byť v mrazničke najmenej po dobu 2 hodín pred použitím, aby sa špeciálna tekutina vnútri aplikátora čo najlepšie zamrazila.

Ako udržiavať aplikátor Anurex čistý?

Po každom použití je nutné aplikátor umyť pod teplou tečúcou vodou s použitím mydla a pred uskladnením v mrazničke ho uzatvoriť do ochranného hygienického obalu, ktorý je súčasťou balenia.

Bola niekedy účinnosť tohoto produktu vedecky preukázaná?

Klinické štúdie vykonávané v USA, Kanade, Španielsku a Nemecku preukázali 95 % účinnosť produktu Anurex !!!

Je Anurex certifikovaný výrobok?

Anurex je jediným originálnym výrobkom tohto druhu, ktorý bol uznaný tradičnou medicínou a bol schválený najvyšším americkým kontrolným úradom FDA a v Európskej únii obdržal európsky certifikát CE podľa prílohy VII smernice ER o zdravotníckych pomôckach 93/42/EHS

Kde sa Anurex vyrába?

Samotný aplikátor sa vyrába na špecializovanom pracovisku v Kanade a balenie do spotrebiteľských balení prebieha v Spojených štátoch amerických.

Nie je liečba pomocou Anurexu príliš drahá?

Aplikátor Anurex je zdravotnícka pomôcka s opakovanou použiteľnosťou, takže sa môže používať tak často, ako je treba…

Liečba aplikátorom Anurex je naopak veľmi ekonomická, pretože zahŕňa len jednorazovú investíciu a nevyžaduje už ďalšie výdaje v podobe tabliet, mastí, kúpeľov a čípkov, ktoré majú iba obmedzenú účinnosť a často aj nežiadúce účinky. V súčte potom výdavky za tieto liečivá môžu predstavovať hodnotu niekoľko stoviek eur ročne.

ANUREX® rýchlo, diskrétne a bezpečne pomohol už miliónom ľudí na celom svete…

S účinkami tohto výrobku som veľmi spokojná a odporúčam ho známym. Problémy odznievajú. Mám ale jednu otázku - kde je možné dokúpiť priložený lubrikačný gél? (pani L. z Galanty)

Samostatne sa bohužiaľ na Slovensku nepredáva, ale je možné použiť akýkoľvek iný lubrikačný gél, alebo lekársku vazelínu.

NÁZORY A REAKCIE POUŽÍVATEĽOV Z USA

Už po prvej aplikácii Anurexu veľmi nepríjemné pálenie ustúpilo na veľa hodín, a opuchnuté hemoroidy sa viditeľne zmenšili.

Vďaka liečeniu Anurexom som sa vyhol operácii. Ďakujem za pomoc.

Po mnohých týždňoch utrpenia som použil Anurex a okamžite sa mi uľavilo.

Už necítim silnú bolesť, môžem sedieť a bez ťažkostí sa pohybovať.

Overil som si účinnosť tejto metódy. Teraz budem odporúčať Anurex mojím pacientom…

Po aplikácii Anurexu sa cítim komfortne. Anurex mi odporučil môj známy, teraz mu len môžem poďakovať za radu. Anurex skutočne pôsobí!!!

Využil som už mnoho metód liečenia hemoroidov: čapíky, mastičky, sedacie kúpele. Ako účinný sa ukázal len Anurex.

Kryoterapia bola na liečbu opuchov a zmierňovanie bolesti používaná po stáročia. Teší ma, že ste ju patentovali na liečbu hemoroidov. Funguje to!

Bojujem, žiaľbohu bezvýsledne, s hemoroidmi už 10 rokov. Vyzerá to, že konečne vyhrávam.

Liečim sa na hemoroidy už mnoho rokov. Doteraz som vydával na liečbu niekoľko stoviek dolárov ročne. Investícia do Anurexu sa ukázala byť efektívna a opláca sa.

Moje problémy s hemoroidmi začali po tehotenstve. Bojovala som s nimi rôznymi spôsobmi. Som veľmi spokojná s výsledkami, ktoré som pomocou Anurexu dosiahla.

 

Napíšte nám vaše postrehy a skúsenosti